برگزاری مجمع روسای انجمن‌های علمی روان شناسی با مسئولان سازمان نظام روانشاسی و مشاوره کشور

تعداد بازدید:۲۰۱
مجمع روسای انجمن های علمی روان شناسی با حضور مسئولان سازمان نظام روانشاسی و مشاوره کشور کشور برگزار شد.
برگزاری مجمع روسای انجمن‌های علمی روان شناسی با مسئولان سازمان نظام روانشاسی و مشاوره کشور

مجمع روسای انجمن های علمی روان شناسی با حضور مسئولان سازمان نظام روانشاسی و مشاوره کشور  کشور در روز چهارشنبه مورخ 99/5/7 در محل سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور برگزار شد.

این جلسه که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با حضور عده محدودی از اعضاء برگزار شد، به بررسی نقش انجمن‌های علمی حوزه روانشناسی در زمان کرونا و پسا کرونا پرداخت.

در این جلسه که دکتر محمد جلالی، دبیر کمیسیون انجمن‌های علمی ایران و همچنین حجت الاسلام و المسلمین دکتر عباسعلی شاملی، رئیس انجمن روان‌شناسی اسلامی حضور داشتند، انجمن‌ها بر انجام پژوهش در خصوص آثار روان‌شناسی و تاب‌آوری سلامت روانی در بحران کرونا تاکید.

در ابتدای این جلسه، دکتر حاتمی، ریاست سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور، ضمن اشاره به فعالیت‌های این سازمان و سازمان‌های مردم نهاد در سازمان‌دهی و همیاری با مردم، جهت مواجه جنبه‏‌های روانی بیماری کرونا، ابزار امیدواری کرد که فعالان حوزه روان‌شناسی به همکاری خود با دولت در بحران کرونا و پسا کرونا ادامه دهند.

دکتر محمد جلالی، در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری و هم‌افزایی انجمن‌های علمی ایران در حوزه روانشانسی و مشاوره، ابراز امیدواری کرد که این موضوع در میان سایر انجمن ها نیز افزایش یابد.

همچنین نماینده انجمن های علمی حوزه علمیه، دکتر عباسعلی شاملی، ضمن اشاره به لزوم ایجاد نگرش صحیح درباره ویروس کرونا و بیماریCovid-19 ، راهکارهایی را جهت افزایش سلامت روان جامعه در این دوران پیشنهاد کردند.


نظر شما :