در همایش پژوهش، فناوری و مسئولیت اجتماعی

تجلیل از ۱۴ انجمن برتر در حوزه های تخصصی و مسئولیت اجتماعی

۰۱ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷ کمیسیون انجمن های علمی اخبار
تعداد بازدید:۶۲۷
در همایش "پژوهش، فناوری و مسئولیت اجتماعی" از انجمن های برتر هر گروه تخصصی و همچنین انجمن های علمی در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر بعمل آمد.
تجلیل از ۱۴ انجمن برتر در حوزه های تخصصی و مسئولیت اجتماعی

این همایش که با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات، دکتر برومند، معاون پژوهش و فناوری و رئیس کمیسیون انجمن‌های علمی و رؤسای انجمن‌های علمی کشور برگزار شد، دکتر غلامی ضمن تاکید بر ایجاد فرصت‌های مناسب جهت استفاده از ظرفیت اساتید و انجمن‌های علمی در حوزه‌های مشورتی و سیاستگذاری از ۱۰ انجمن برتر در گروه‌های تخصصی تجلیل و لوح یادبودی به این انجمن‌ها اعطا کرد.

انجمن برتر گروه هنر: انجمن هنرهای تجسمی ایران

انجمن‌های برتر گروه علوم پایه: انجمن ریاضی ایران

انجمن‌های برتر گروه کشاورزی: انجمن گل و گیاهان زینتی ایران

انجمن‌های برتر گروه فنی مهندسی: انجمن مهندسی گاز ایران، انجمن مهندسی شیمی ایران

انجمن‌های برتر گروه بین رشته‌ای: انجمن مدیریت فناوری ایران، انجمن پروبیوتیک وغذاهای فراسودمند

انجمن‌های برتر گروه علوم انسانی: انجمن حسابداری ایران، انجمن اقتصاد شهری ایران، انجمن روانشناسی ایران

همچنین، برای اولین بار، علاوه بر تجلیل از انجمن‌های برتر در هر گروه تخصصی، به منظور تجلیل از انجمن‌های فعال، از ۴ انجمن برتر در حوزه ترویج علم، فعالیت‌های بین المللی، انجمن با شیب رشد بالا، و انجمن‌هایی که با همکاری با یکدیگر موفق به ایجاد هم افزایی شدند تجلیل شد.

انجمن ایمنی زیستی ایران بعنوان انجمن برتر در حوزه ترویج علم، انجمن مدیریت ایران انجمن برتر در حوزه فعالیت‌های بین الملل، انجمن موتور ایران، انجمن با شیب رشد بالا نسبت به دوسال گذشته و انجمن‌های ارتباطات و مطالعات ایران و انجمن جامعه شناسی انجمن‌های هم افزا معرفی شدند.